Новини

Відновлення втрачених документів на землю.

Втрата документів на земельну ділянку - як відновити ????
Детальніше

Відновлення іпотечних програм

Сьогодні до нас завітали представники Ощадбанку ✅ З 01.08.2022 року банк відновив іпотечні програми. Презентували нам Нові Іпотечні програми: - Кредит «Вторинний ринок та земля» - Доступна іпотека 7% - Кредит «Споживчий під іпотеку» Звертайтесь в АН Бродвей для підбору об’єкта та отримання консультації ????
Детальніше

Бомбосховища будуть у кожній новобудові

29.07.2022 року Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 7398, який передбачає обов'язкове розміщення бомбосховищ під час будівництва нових споруд в Україні. «За» проголосували 280 народних депутатів. За новими нормами — орган державного архітектурно-будівельного контролю тепер може відмовити у видачі сертифіката про готовність будівлі до експлуатації, якщо забудовник не завершить роботи з обладнання бомбосховища. Законопроєкт передбачає створення трьох нових електронних реєстрів, що містять дані про адреси, будівлі та споруди, адміністративно-територіальні одиниці та територіальні громади.
Детальніше

Ринок нерухомості у Чернігові все ж таки починає рухатися

Ціни на квартири знизилися на 10-30 відсотків. Наприклад, квартира на вулиці Доценко, двокімнатна, з меблями та технікою, на сьогодні коштує 30-32 тис. доларів, до війни вона, без меблів і техніки і в такому ж стані коштувала 35-38 тис. доларів.
Детальніше

Призначення виконавчого директора АН БРОДВЕЙ

Оце так новина❗️ Агенція нерухомості Бродвей вітає Пономаренко Антоніну з призначенням її на посаду ВИКОНАВЧОГО ДИРЕКТОРА АГЕНЦІЇ
Детальніше

Продавати по довіреності знову є можливість

До сьогоднішнього дня, у звязку з військовими діями, була заборона на відчуження нерухомості по довіреностям. Відтепер❗️ ✅ Громадяни (навіть ті, які перебувають за кордоном) зможуть продати/подарувати власні квадратні метри, видавши довіреність на ім’я свого представника, який перебуває в Україні. ☝️При цьому є важлива умова: ⚠️ якщо з дня видачі такої довіреності сплинуло більше одного місяця (більше двох, — якщо її посвідчено за кордоном), нотаріусу потрібно буде додатково надати заяву довірителя про підтвердження дії довіреності, засвідчену українським нотаріусом не раніше ніж за 7 календарних днів, а консульською установою (дипломатичним представництвом) України або відповідно до законодавства іноземної держави — не раніше ніж за 1 місяць до дня укладення (підписання) відповідного договору/акта.
Детальніше


country.ua