Продаж дачних ділянок в Чернігові

Фільтри
 • Тип об’єкта
  Район
  Ціна
  Вiд
  До
  Поверх
  Вiд
  До
  Поверховiсть
  Вiд
  До
  Загальна площа
  Вiд м 2
  До м 2
  Площа дiлянки
  Від сот.
  До сот.
  1 - 0 з 0  
  1 - 0 з 0  

Купити дачну ділянку в Чернігові

Якщо ви мрієте про тихий і затишний куточок в межах міста, дачна ділянка стане відмінним вибором. У Чернігові є кілька кооперативів, де можна вести господарство, займатися городництвом або проживати.

 

На цій сторінці агентства нерухомості «Бродвей» відбувається продаж ділянок під дачу. У нас представлені актуальні пропозиції - порожні ділянки або з будиночками, в яких можна жити влітку або цілий рік. Ви можете знайти варіанти в місті Чернігові або передмісті.

 

Як купити дачну ділянку в Чернігові?

 

Якщо порівнювати з приватним сектором, дачні ділянки коштують набагато дешевше. При цьому ви отримуєте у власність кілька соток землі, на якій можна вирощувати городні культури, облаштувати сад або побудувати невеликий будиночок для відпочинку або постійного проживання.
Щоб правильно купити землю, необхідно враховувати, чи знаходиться вона в приватній власності, присвоєно їй кадастровий номер, чи є можливість проведення комунікацій та інші нюанси.


Ріелтори агентства нерухомості «Бродвей» допоможуть вам знайти кращу пропозицію. Переваги покупок з нами:

 • великий вибір актуальних пропозицій;
 • професійні консультації;
 • допомога при оформленні угоди, перевірка ділянки;
 • перегляд у зручний для вас час.

 

Вартість дачної ділянки залежить від її розташування, площі, наявності будиночка, води, електрики. Ми запропонуємо вам пораду з усіх питань і допоможемо знайти хороший варіант.

flat


country.ua